Drukuj

"To ja, Szpilka" jest ciekawą lekturą z twardą i silną główną bohaterką. To ja, Szpilka. Klub to jedna z nowości wydawnictwa Warbook i najnowsza książka lubionego i cenionego pisarza Marcina Ciszewskiego.

Twórca po serii solidnych książek wojennych i sensacyjnych zabrał się za nowy cykl kryminalny, który powinien trafić w gusta miłośników tego rodzaju literatury. "To ja, Szpilka. Klub" rozpoczyna cykl kryminalno-sensacyjny. Jeśli lubicie silne babki, to polecam Waszej uwadze.

Podkomisarz Marianna Kohut przez wszystkich zwana Szpilą, przez tych którzy darzą ją sympatią po prostu Szpilką, to mocno stąpająca po ziemi młoda kobieta zasilająca szeregi policji kryminalnej.

Marcin Ciszewski znany jest z tego, że przy każdej kolejnej książce dba o szczegóły, o zachowanie prawdopodobieństwa procedur. Nie pierwszy już raz umieścił postać autora w swojej powieści i nie pierwszy też raz targnął się na jego życie. Tym razem jednak przeszedł pod tym względem samego siebie, ale o tym musicie już przekonać się sami.

„To ja, Szpilka” czyta się jednym tchem, tak jak lubimy najbardziej.