W niedzielę 12 marca 2017 roku w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Wśród zebranych gości były przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów artystycznych, stowarzyszeń, miejscowych zakładów pracy oraz panie z terenu Gminy Żmudź. Życzenia Kobietom złożyli Pan Krzysztof Gawrjołek – Przewodniczący Rady Gminy oraz Pan Łukasz Burak – Zastępca Wójta Gminy.
    Część artystyczną rozpoczął pokaz iluzji w wykonaniu iluzjonisty Aleksandra Dumała, następnie wystąpiły zespoły: JAK-Band i „Jarzębinki”. Obecna na uroczystości Pani Edyta Niezgoda – Wójt Gminy Żmudź również złożyła kobietom moc najserdeczniejszych życzeń. Pani Wójt podziękowała organizatorom i wykonawcom za bardzo dobre przygotowanie uroczystości.
    Wszystkim Paniom dziękujemy za wspólnie spędzony czas.