II Gminne Mikołajkowe Zawody  Rowerowe na Trenażerach Multimedialnych w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Publicznym w Żmudzi.

Dnia 7 grudnia 2018r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi od godz: 8.00 do 15.30 odbyły się II Gminne Mikołajkowe Zawody Rowerowe na Trenażerach Multimedialnych. Organizatorami tego wydarzenia byli: AZART grupa Peleton Chełm, Urząd Gminy Żmudź, Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi. Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawował tygodnik lokalny ,,Nowy Tydzień”. Ponad 130 zawodników rowerowej przygody startowało w pięciu kategoriach wiekowych od klas 0 - VIII szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjum. Najmłodsi wielbiciele jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę bardziej płaską - dystans 1.60 km, natomiast młodzież starsza jechała po bardziej górskich terenach - dystans 2.70 km. Były to trasy multimedialne za które była odpowiedzialna grupa AZART Peleton Chełm, którą kieruje Pan Wiesław Wójtowicz ze sklepu rowerowego Peleton Chełm. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie I - III miejsca zostali nagrodzeni medalem i dyplomem. Nad przebiegiem wydarzenia czuwały organizatorzy oraz nauczyciele Elżbieta Mróz, Lucyna Białowąs, Katarzyna Grabowska oraz dyrektorzy szkół Halina Steczuk, Kazimiera Ciupa oraz Mariusz Gorczycki.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1. Klasy O - I szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 1.60 km.):
I miejsce - Kokot Lena
II miejsce – Bochen Karolina
III miejsce – Grabowska Oliwia

2. Klasy O - I szkoły podstawowej chłopców (dystans 1.60 km.):
I miejsce – Chudoba Hubert
II miejsce – Steczuk Kajetan
III miejsce - Bochen Miłosz

3. Klasy II - III szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 1.60 km.):
I miejsce – Zienkiewicz Marcelina
II miejsce – Szadowska Patrycja
III miejsce – Fronc Zuzanna

4. Klasy II - III szkoły podstawowej chłopców (dystans 1.60 km.):
I miejsce – Kryszczyszyn Oliwier
II miejsce – Miszczuk Alan
III miejsce – Jaroszyński Jonatan

5. Klasy IV - V szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 1.60 km.):
I miejsce – Niemczyk Kinga
II miejsce – Uraziuk Ines
III miejsce – Borucka Kinga

6. Klasy IV - V szkoły podstawowej chłopców (dystans 1.60 km.):
I miejsce – Tatys Grzegorz
II miejsce – Kret Marcin
III miejsce – Mikoś Łukasz

7. Klasy VI - VII szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 2.70 km.):
I miejsce – Aponiak Klaudia
II miejsce – Bajkiewicz Klaudia
III miejsce – Kokot Amelia

8. Klasy VI - VII szkoły podstawowej chłopców (dystans 2.70 km.):
I miejsce – Kostrubiec Patryk
II miejsce – Charaba Łukasz
III miejsce - Moskwa Mateusz

9. Klasy VIII SP - III Gimnazjum dziewcząt (dystans 2.70 km.):
I miejsce - Tates Natalia
II miejsce – Fronc Julia
III miejsce – Saczuk Martyna

10. Klasy VIII SP - III Gimnazjum chłopców (dystans 2.70 km.):
I miejsce – Sobczuk Korneliusz
II miejsce – Domińczuk Bartosz
III miejsce – Kusy Miłosz